trenuj podopiecznych na odległość

<
>

Ćwiczenia na wszystkich urządzeniach w klubie

Możesz pracować nawet z setką podopiecznych jednocześnie

Pełna komunikacja z klientem wewnątrz aplikacji

Wysyłasz klienta na trening i nie płacisz za ryczałt

Ciągła komunikacja z podopiecznymi

Jesteś prawdziwym, a nie wirtualnym trenerem dla swojego podopiecznego. Dlatego właśnie musisz mieć z nim stały kontakt. Aplikacja wysyła Ci stałe raporty o każdej aktywności Twojego podopiecznego. Ma on także możliwość skomentowania każdego ćwiczenia, które mu zleciłeś. Fitnessteam to także wbudowany w aplikację pełnowymiarowy czat.

Ćwiczenia dla każdego

Ponad 400 ćwiczeń o różnym poziomie zaawansowania, z których możesz stworzyć nieskonczenie wiele programów treningowych zarówno dla zawodowców jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Aplikacja na telefon

Fitnessteam to prawdziwa aplikacja na telefon, a nie strona internetowa w telefonie. Charakteryzuje ją prosta obsługa, szybkość reakcji i wysoka czytelność. To ważne bo jest ona twoim narzędziem pracy. Im prostsza będzie w obsłudze tym chętniej i dłużej będą z niej korzystać Twoi podopieczni.

Trenuj 100 osób na raz

Nie tylko możesz obsługiwać ponad 100 osób jednocześnie ale to Ty jesteś administratorem ich historii treningów. To oznacza, że jeśli oni zrezygnują z Twoich usług to stracą też wszystkie treningi, które dla nich stworzyłeś. Nie będą mogli ich przenieść do innego trenera.

180 urządzeń, 400 ćwiczeń, nieograniczona liczba klientów

W aplikacji FITNESSTEAM już teraz wgranych jest ponad 400 ćwiczeń na wszystkie grupy mięśni i partie ciała na różnych urządzeniach i akcesoriach treningowych. Jako trener możesz spersonalizować aplikację pod siebie. Twoi klienci używać więc będą aplikacji niepowtarzalnej i typowej dla Ciebie. Wszystko zaszyte w łatwy do zarządzania system, w którym modyfikacja treningu jednego klienta zajmuje tylko kilka sekund.

Wersje i ceny subskrybcji

przetestuj za darmo przez 30 dni i sprawdź której wersji potrzebujesz

Basic

do 10 klientów

najlepsza apka dla trenera

  • 400 ćwiczeń z różnymi akcesoriami i maszynami

  • obsługa do 10 własnych klientów

  • dowolna ilość planów treningowych dla każdego z podopiecznych

79 zł netto

za miesiąc płatne za cały rok

przetestuj za darmo

99 zł płatne miesięcznie

premium

do 30 klientów

odblokuj pełny potencjał

  • wszystko z wersji BASIC oraz dodatkowo:

  • możliwość tworzenia własnych filmików treningowych i wklejania ich do aplikacji dla klienta

  • max liczba klientów 30

99 zł netto

za miesiąc płatne za cały rok

przetestuj za darmo

119 zł płatne miesięcznie

Premium +

do 79 klientów

Influenser fitness

  • Wszystko z wersji PREMIUM oraz dodatkowo:

  • zwiększona liczba klientów do 79 osób

119 zł netto

za miesiąc płatne za cały rok

przetestuj za darmo

139 zł płatne miesięcznie

Nadzór nad klientami

Dzięki FT dostaniesz historię treningów każdego ze swoich podopiecznych. Otrzymasz raport z każdego skończonego przez nich treningu i sprawdzisz czy przygotowany przez Ciebie plan treningowy jest dla nich najbardziej optymalny.

Łatwa komunikacja

Wszystkie wiadomości od podopiecznych w jednym miejscu. Czytelne rozróżnianie tematu i nadawcy wiadomości wraz z przypomnieniem czy sprawa z którą się zwraca została już załatwiona czy czeka w kolejce. Dzięki prostemu i inuicyjnemu interfejsowi użytkownika każdy trener lub influencer może nadzorować nawet 200 klientów jednocześnie.

FAQ czyli najważniejsze pytania i odpowiedzi

Jak rozliczasz się z klientami?
Otrzymujesz od nas kompletny panel administracyjny. To Ty decydujesz kto jest aktywnym klientem. Klient ściąga aplikację ze sklepu AppStore lub Google play na swój telefon, natomiast Ty ją aktywujesz. Bez twojej aktywacji klient nie jest w stanie z niej korzystać.
Jak wygląda trening personalny w aplikacji Fitnessteam?
Wysyłasz do klienta ankietę, w której on zaznacza swoje cele treningowe i określa stan swojego zdrowia. W panelu administracyjnym przygotowujesz dla niego trening w oparciu o urządzenia i akcesoria treningowe, do których ma dostęp. Korzystasz przy tym z biblioteki ćwiczeń wgranej do aplikacji. To ty decydujesz ktore ćwiczenia ma wykonać, w jakim czasie, ile ma wykonać serii i powtorzeń. Po zakończeniu ćwiczenia klient przechodzi do następnego. Natomiast po zakończeniu całego treningu generowany jest automatyczny raport, który pojawia się u Ciebie w panelu klienta.
Ile klienta kosztuje taki dostęp do aplikacji?
To ty o tym decydujesz. Sam ustalasz cenniki np w zależności od tego ile modyfikacji, czy zmian treningu klient móże oczekiwać w ciągu miesiąca.
Co mi trenerowi daje taka aplikacja?
Przede wszystkim dostajesz dostęp do klientów spoza własnego miejsca zamieszkania. Poza tym otrzymujesz pełną bazę danych klientów wraz z ich cała historią treningów. Każdy klient jest dla Ciebie chodzącą reklamą ponieważ klienci oceniają Twoje treningi między sobą. Jeśli spodoba im się jakiś trening przygotowany przez ciebie dla kogoś innego może bardzo szybko im go przypisać. Aplikacja Fitnessteam pozwala Ci nie wykupować opłaty za pozwolenie pracy w klubie ponieważ trenujesz klienta nie uczęszczająć do żadnego klubu. Jeśli będzie taka poytrzeba możesz się z nim fizycznie spotkać poza klubem.
Czy klient sam może taką aplikację sobie ściągnąć?
Może, ale i tak nie będzie miał do niej dostępu. Tylko trener posiadający panel administracyjny może mu taki dostęp zapewnić. Może też go wstrzymać lub zablokować jak np klient będzie chciał zawiesić lub zrezygnować z treningu.
Jak klient komunikuje się z trenerem?
Trener posiada panel administracyjny. W tym panelu widzi tylko tych, którym nadano dostęp do aplikacji. Trener przygotowuje dla niego indywidualny plan treningowy i jeśli jest taka potrzeba komunikuje się z klientem za pomocą komunikatora lub personalnie.
Czy taki dostęp muszę dać wszystkim swoim klientom?
To też zależy tylko od Ciebie. Sam decydujesz komu i na ile czasu taki dostęp dać. Możesz faworyzować tylko najlepszych klientów, ale możesz również sprzedawać dostęp do aplikacji wszystkim. W ten czy inny sposób zapewniasz sobie dodatkowe dochody także wtedy gdy klient wyjeżdza np na wakacje i trenuje poza swoim miejsce zamieszkania.

2 w jednym,czyli w cenie jednej aplikacji dostajesz złożony sytem do zarządzania treningami swoich klientów

IMG S.A.

IMG S.A.

Ul. Strażnicza 1

82-300 Elbląg